O spoločnosti

linka pod nadpis
praktikpump-logo

Výrobcom čerpadiel SPIRAM je spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o.

PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna rodinná firma, ktorá je komplexným hráčom v oblasti čerpacích technológií. Je komplexný partner, ktorý zastrešuje projekty od prvotného technologického návrhu, cez projekciu, realizáciu, engineering, až po finálnu technickú dokumentáciu a certifikáciu.

Jadrom činností firmy je dlhoročná expertíza v oblasti točivých strojov. PRAKTIKPUMP je expertom na priemyselné aplikácie čerpacej a vákuovej techniky a ponúka profesionálne služby v oblasti čerpadiel, dúchadiel, vývev či armatúr.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je zároveň inovátorom a pionierom nových technológií v čerpadlárskej oblasti. Je autorom konceptu SMART PUMPING CONCEPT, vyvíja inteligentné snímače PumpDetect, venuje sa vzdelávaniu odvetvia.

Výskum, vývoj a výroba čerpadiel SPIRAM je výsledkom dlhoročnej expertízy v oblasti čerpania a kontinuálnej snahy o inovácie v odvetví čerpacej techniky.

Sídlo spoločnosti

Spoločnosť PRAKTIKPUMP sa nachádza v Ladomerskej Vieske pri Žiari nad Hronom, ktorá má výborné napojenie na diaľnicu R1 a výhodnú polohu v strede Slovenska.

Náš súkromný areál zahŕňa veľkorysú výrobnú halu, servisné stredisko, ako aj moderné kancelárske a spoločenské priestory. Dohromady tu sídlia naše divízie v priestoroch s rozlohou až 7000 m².

Back to top Arrow