ZÁRUKA SERVISU U VÝROBCU

linka pod nadpis

Spoločnosť PRAKTIKPUMP poskytuje komplexný profesionálny záručný a pozáručný servis čerpadiel SPIRAM v rozsahu:

Inštalácia čerpadiel, spustenie do prevádzky, bežné servisné kontroly a prehliadky, preventívne kontroly a prehliadky, odborná diagnostika v prípade poruchy, využitie moderných diagnostických metód.

Opravy čerpadiel sú realizované v novovybudovanom servisnom stredisku, špecializovanom na opravy a servis čerpadiel, čerpacej techniky, dúchadiel, vývev a pod., alebo priamo v mieste inštalácie čerpadla.

Servisné práce sú realizované vyškolenými servisnými technikmi s bohatými skúsenosťami v oblasti opráv na vysokej odbornej úrovni. Odborná úroveň je pravidelne zvyšovaná účasťou servisných technikov na školeniach zameraných na rôzne oblasti súvisiace s čerpacou technikou. Centrálny sklad náhradných dielov vo Zvolene umožňuje rýchly, flexibilný a bezproblémový prístup ku všetkým náhradným dielom na všetky vyrábané verzie čerpadiel.

Väčšina komponentov je vyrábaná priamo na Slovensku, čo umožňuje flexibilne reagovať na všetky požiadavky zmien a zároveň poskytuje možnosť udržiavať optimálne stavy potrebných náhradných dielov dostupných vždy v prípade potreby bez nutnosti zdĺhavého objednávania od zahraničných dodávateľov.

servis2
Back to top Arrow